Program do bazy klientów

Advisor247 CRM to program dzięki któremu zarządzanie relacjami klient – dostawca będzie jeszcze łatwiejsze. Oferując swoim użytkownikom kompletną bazę wiedzy o kontrahentach zapewnia dostęp do bazy danych klientów każdemu pracownikowi firmy zajmującego się tym obszarem działań, dzięki czemu wszystkie informacje na jego temat będą zawsze aktualne i dopasowane do typu prowadzonej działalności.

System CRM zaprojektowany i wdrażany przez naszą firmę skupia się na zwiększeniu efektywności pracy w firmach o różnym profilu. Gwarantuje łatwy dostęp do bazy danych klientów, dzięki czemu pracownicy szybko odnajdą wymagane informacje i bezproblemowo skontaktują się klientem gdy będzie taka potrzeba. Ponadto Advisor247 CRM posiada dane o osobach zatrudnionych lub związanych z firmą, przechowuje materiały nie tylko o klientach,ale również partnerach, dostawcach itp. Pozwala na określanie relacji między polami, budowanie drzew hierarchii, słowem – umożliwia konfigurację poszczególnych ekranów by zapewnić użytkownikom narzędzie w pełni dopasowane do ich potrzeb.

Utworzona w systemie CRM baza danych to również pełna historia komunikacji, informacje o dotychczasowych spotkaniach i zadaniach, które można opatrzyć odpowiednimi etykietami, nadać im priorytet czy wzbogacić o opis.