Czym jest CRM?

Advisor247 CRM to nie jest zwykły system do zarządzania relacjami z klientami. To sprawdzona platforma od doświadczonego dostawcy wraz z pełnym jej dostosowaniem do wymagań Twojej organizacji.

 • Pozwól abyśmy odwzorowali Twoje procesy biznesowe
 • Kilkaset wdrożeń i tysiące użytkowników w Polsce i za granicą
 • Gotowy system, kompleksowa funkcjonalność CRM
 • Ponadprzeciętna elastyczność konfiguracji
 • Możliwość rozszerzenia o własne pola, widoki, automatyzacje i funkcje
 • Praca online, także przez aplikację mobilną
 • Otwartość na integracje

Co to jest CRM?

Definicja CRM (od ang. customer relationship management) to system informatyczny i/lub postawa marketingowo – sprzedażowa, wspomagająca i regulująca metodykę zarządzania kontaktami i relacjami z klientami.

Rozwinięcie skrótu CRM w języku polskim oznacza Zarządzanie Relacjami z Klientami. Jest to stosowana na szeroką skalę strategia zarządzania, zarówno wyżej wspomnianymi relacjami z klientami, jak i tzw. okazjami sprzedażowymi. System zarządzania relacjami z klientami to funkcjonalny system informatyczny, który jest niezbędny do optymalnego i sprawnego funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa. Usprawnia proces sprzedaży, bieżącą współpracę z klientem, pomaga budować długotrwałe relacje z klientami i całościową obsługę klientów. Pośrednio wspiera także działania marketingowe. Dobry system zarządzania relacjami z klientami funkcjonuje w obrębie całego „lejka sprzedażowego”, optymalizując występujące w nim procesy i działania. Dzięki niemu nie tylko oszczędzamy, ale także zarabiamy poprzez wzrost sprzedaży i dosprzedaży. Wdrożenie systemu CRM powinno przynieść korzyści w postacie zwiększenia skuteczności sprzedaży i zadowolenia klientów.

Nowoczesny system CRM

CRM to nie tylko system informatyczny, wspierający wszelkie procesy związane z pozyskaniem i utrzymaniem klientów, jakie zachodzą wewnątrz organizacji. To również obrana strategia działań, zorientowana właśnie na klienta. Systemy CRM znajdują szerokie zastosowanie nie tylko w dziale marketingu, ale również w dziale sprzedaży, obsługi klienta, a nawet obsługi posprzedażnej.

Advisor247 CRM to nowoczesny system online, który wspomaga zarządzanie relacjami z klientem. Oferujemy nasz program przede wszystkim jako rozwiązanie hostowane, z dostępem przez przeglądarkę internetową. Dzięki temu obsługa IT oraz zarządzanie systemem CRM są ograniczone do minimum, a Klienci mogą w pełni skoncentrować się na własnej działalności.

Istnieje też możliwość instalacji systemu we własnej infrastrukturze IT.

Dla kogo przeznaczony jest system CRM?

Każde przedsiębiorstwo posiada bazę kontrahentów, która wymaga dobrego zarządzania. Bardzo często system CRM przydaje się w przypadku młodych firm, które rozwijają się, a tym samym rozbudowują listę swoich klientów.

System CRM pomocny jest także firmom o ugruntowanej już pozycji, którym zależy na zwiększeniu przychodów poprzez poprawę efektywności sprzedaży. Wbrew pozorom, system CRM nie jest zarezerwowany wyłącznie dla działów sprzedaży i marketingu. Profesjonalne narzędzie, które można skonfigurować zgodnie z potrzebami konkretnej organizacji, jest w stanie obsłużyć znacznie więcej obszarów takich jak np. zarządzanie rekrutacją, rejestrem umów, obiegiem dokumentów, obsługą reklamacji.

Sprawdź jak możemy Ci pomóc.

Szukasz czegoś więcej niż klasyczny system CRM?

Bogata, gotowa funkcjonalność CRM to nie wszystko. Największą zaletą naszej platformy jest możliwość konfiguracji dodatkowych funkcji, obsługi obszarów działalności Twojej organizacji niedostępnych w standardowych systemach CRM. Zamiast pisać oprogramowanie na zamówienie warto skorzystać z naszych usług wdrożeniowych, co jest o wiele korzystniejszym rozwiązaniem patrząc pod kątem kosztów, czasu realizacji i bezpieczeństwa inwestycji.

Nasz ponad 50 osobowy zespół jest gotowy sprostać nawet najtrudniejszym wymaganiom. Zapraszamy do kontaktu!

Główne możliwości systemu CRM

Wiesz już czym jest system CRM? Oczekujesz indywidualnego podejścia dostawcy do Twoich wymagań? Chcesz aby CRM mówił językiem Twojej organizacji i faktycznie wspierał zachodzące w niej procesy? Wdrożenie tego narzędzia to dla Ciebie kompleksowa usługa, począwszy od szczegółowej analizy potrzeb do szkolenia na gotowym systemie? Wszystko to znajdziesz w Advisor247 CRM.

Tylko właściwe wdrożenie systemu CRM da Ci gwarancję tego, że aplikacja skutecznie wpłynie na wzrost sprzedaży i efektywności pracy w Twojej organizacji.

Kompletna wiedza o kontrahentach
Zarządzanie procesem ofertowania, sprzedaży i reklamacji
Koordynacja pracy własnej i współpracowników
Narzędzia do komunikacji i marketingu
Praca z dokumentami
Współdzielenie wiedzy firmowej
Zarządzanie uprawnieniami
Wsparcie zarządzania procesami
Raportowanie i analiza danych
Integracja

Wybrani Klienci

Decyzja o wyborze CRM to inwestycja w przyszłość Twojej firmy

Sprawdźmy, czy możemy Ci pomóc. Porozmawiajmy o wymaganiach Twojej organizacji, chętnie umówimy się na telefon, spotkanie lub prezentację online. Daj się zaskoczyć możliwościami naszego systemu.

Kontakt

Ergonomiczny interfejs systemu CRM, w przeglądarce i w telefonie.

Kluczem do sukcesu wdrożenia systemu CRM jest jego właściwe dopasowanie do potrzeb organizacji. Nie można jednak zapominać o łatwości użycia, co zapewnia wyjątkowo przejrzysty interfejs użytkownika który powstał w oparciu o lata naszych doświadczeń.

System CRM zrzut ekranu

 

Każdy element ekranu, taki jak nazwa zakładki, przycisku, funkcji, pola czy też układ danych
może być indywidualnie dopasowany po potrzeb Twojej organizacji.

Do pracy z systemem wystarczy komputer z przeglądarką internetową (Windows lub Mac),
aplikacja mobilna działa na platformach Android oraz iOS.

 

Zapraszamy do kontaktu

Bez zobowiązań - oddzwonimy, porozmawiamy o wymaganiach Twojej organizacji, ustalimy w jakim zakresie możemy pomóc.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu dalszych kontaktów handlowych zgodnie z polityką prywatności.

Możesz też skontaktować się z nami dzwoniąc lub pisząc,
telefon: (+48) 58 620 51 90, e-mail: kontakt@advisor247.pl

Wygodny CRM działający online - w hostingu lub na własnym serwerze

Advisor247 CRM jest nowoczesnym, internetowym systemem wspomagającym zarządzanie relacjami z kontrahentami. Aplikacja oferowana jest przede wszystkim jako rozwiązanie hostowane z dostępem przez przeglądarkę internetową. Dzięki temu obsługa IT i zarządzanie systemem są ograniczone do minimum, co pozwala naszym Klientom skoncentrować się na własnej działalności. Korzystanie z jednego scentralizowanego systemu eliminuje też problemy z synchronizacją wielu osobnych baz na rozproszonych komputerach. W wyniku zaawansowanych działań, udało się uzyskać program w pełni konfigurowalny, dający możliwość dopasowania do indywidualnych potrzeb naszych Klientów.

Istnieje też możliwość instalacji systemu na własnym serwerze.

Nasze podejście do CRM

Potrafimy skutecznie wdrożyć CRM i robimy to z pasją. Wykorzystujemy procedury wdrożeniowe stworzone w oparciu o ponad 20-letnie doświadczenie naszych analityków. Zadowoleni użytkownicy naszego systemu w Polsce, Europie i na innych kontynentach są żywym dowodem skuteczności naszych metod.

Nasze podejście jest praktyczne. Wdrożenia realizujemy w etapach, co pozwala na bieżąco weryfikować rezultaty.

Najważniejszym aspektem systemu CRM jest człowiek, dlatego podczas wdrożenia koncentrujemy się na tworzeniu intuicyjnego sposobu użycia.

Wiemy, że najlepsze rezultaty zapewniają systemy CRM wdrożone jako autonomiczne, ściśle dostosowane narzędzia, zintegrowane z innymi systemami. Dlatego nie tworzymy ani nie wdrażamy programów księgowych, logistycznych czy kontroli produkcji. Specjalizujemy się w systemach CRM.

Skontaktuj się z nami, aby wspólnie móc opracować i wprowadzić nową jakość kultury organizacji. Z entuzjazmem oczekujemy na współpracę.

Dostępność danych udostępnianych w hostingu jest bardzo atrakcyjna, pozwala ona firmie JSHManCo skupić się na swojej działalności. – JS Hamilton Management

Jakie korzyści przynosi wdrożenie CRM?

Główne cele systemów CRM to:

 • pozyskanie klienta
 • rozwinięcie współpracy
 • utrzymanie klienta.

Wykorzystując nowoczesne oprogramowanie, firma może zautomatyzować i skoordynować procesy biznesowe w ramach sprzedaży, marketingu, obsługi serwisowej klientów i dosprzedaży. A to w bezpośredni sposób przekłada się na finanse przedsiębiorstwa. Wyniki badań renomowanych organizacji badawczych, takich jak Aberdeen czy Forrester pokazują, że odpowiednio zorganizowany sposób zarządzania relacjami z klientami jest w stanie zwiększyć zyski przedsiębiorstwa nawet o 15%.

Odpowiednia organizacja obsługi klientów pozwala:

 • skrócić cykl sprzedaży (doprowadzając jednocześnie do jej wzrostu)
 • ograniczyć koszty administracyjne
 • poprawić sprawozdawczość
 • skrócić czas realizacji

oraz, co równie istotne zwiększyć retencję klienta, ponieważ pozwala skupić działania na klientach z potencjałem.

CRM sprawia, że wszystkie najważniejsze, związane z klientami informacje dostępne są dla odpowiednich ludzi i w odpowiednim czasie. Dzięki temu możliwa jest szybka, a przede wszystkim skuteczna reakcja na potrzeby klienta. Zarządzanie relacjami z klientami to klucz do pozyskiwania nowych klientów, utrzymania istniejących oraz wzrostu ich rentowności.

CRM to także narzędzie, które zbiera wszelkie informacje, nie tylko o klientach, ale także wszystkich innych podmiotach współpracujących z firmą. Dzięki temu mając nawet kilka filii w różnych miastach, mamy pewność, że każda filia, ma u dostawcy takie same warunki współpracy.

Chcesz wiedzieć więcej?

Odezwiemy się na pewno.CRM dostosowany do RODO

System Advisor247 CRM jest dostosowany do krajowych i europejskich wymagań w zakresie ochrony danych osobowych, to jest obowiązującej Ustawy o ochronie danych osobowych, a także Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27.04.2016 oraz Dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/680 z dnia 27.04.2016 dotyczących ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych.

Szybkie rezultaty

Dzięki temu, że Advisor247 CRM jest rozwiązaniem hostowanym, może zostać uruchomiony w krótkim czasie. Nie są potrzebne inwestycje w sprzęt, infrastrukturę i dodatkowe licencje na oprogramowanie systemowe. Niezależnie od ilości oddziałów i stanowisk roboczych, raz uruchomiony system jest dostępny dla wszystkich, natychmiast. Fakt, że praca w systemie przebiega online, przez przeglądarkę internetową, sprawia, że jego użycie jest intuicyjne, a wdrożenie użytkowników szybkie i bezproblemowe.

Zalety systemu działającego online

Najważniejszą zaletą pracy online jest stały dostęp do aktualnych danych z dowolnego miejsca i o każdej porze. W przypadku skorzystania z naszych usług utrzymania systemu, do minimum spada koszt obsługi informatycznej. System działa przez przeglądarkę, więc nie wymaga instalacji na stacji roboczej pracownika, co minimalizuje możliwość awarii i przestojów w pracy. Żadne dane nie są przechowywane na lokalnych komputerach, co ma znaczenie z punktu widzenia bezpieczeństwa. Ponadto system online jest rozwiązaniem w którym wszelkie zmiany konfiguracyjne są widoczne od razu, dla wszystkich użytkowników.

eBook: CRM - co działa a co nie

Nasz eBook został stworzony, aby pomóc Ci wybrać najlepsze rozwiązanie dla Twojej organizacji. Wyjaśniamy na jakie aspekty należy zwrócić uwagę, aby prawidłowo wdrożyć system CRM a jakich błędów należy unikać.

Pobierz nasz eBook

Jak CRM wspomoże Twoją firmę?

Bez względu na to czy prowadzimy dużą, czy małą firmę, organizacja obsługi klientów może okazać się dla nas niezbędnym narzędziem i kluczowym czynnikiem do osiągnięcia przewagi konkurencyjnej. Dlaczego należy tym aspektem zarządzać? Ponieważ klienci coraz częściej oczekują, że to my w odpowiednim momencie przypomnimy im o konieczności dokonania u nas kolejnego zamówienia. Ponieważ to na nas spoczywa odpowiedzialność doradzania naszym klientom nowych rozwiązań / produktów/ usług z których powinni skorzystać. Ponieważ konkurencja nie śpi, a zapomniany klient to nielojalny klient.

Oczywiście mniejszym firmom w pełni wystarczy uproszczona wersja tego narzędzia. Natomiast firmy o rozbudowanej sieci klientów, firmy gdzie konieczny jest częsty kontakt z kontrahentami czy przedsiębiorstwa o licznej, rozproszonej sieci oddziałów, potrzebują oprogramowania w pełnej wersji, stworzonego i dopasowanego do ich potrzeb. Tam bowiem dobry CRM ułatwi lub wręcz pozwoli na koordynację i planowanie działań dla klientów.

System CRM jest stworzony dla wszystkich firm, od małych po duże korporacje, ale w różnym zakresie. Pomaga w zorganizowaniu przeróżnych procesów i pozwala nimi zarządzać. Niweluje utracone korzyści, a stwarza kolejne okazje i możliwości.

Advisor247 CRM to niezbędny i niezawodny system CRM dla każdej firmy, która chce być coraz lepsza!

Współpraca przypominała pracę z zewnętrzną firmą konsultingową, zaowocowała uporządkowaniem procesów, stworzeniem właściwych procedur i schematów postępowania. – Juwena

Dlaczego warto wybrać system CRM?

System CRM pozwala kompleksowo zarządzać relacjami z klientami – począwszy od rozpoznania ich potrzeb, poprzez zawarcie transakcji, na usługach posprzedażowych skończywszy. Na system CRM składają się trzy jego rodzaje: system interaktywny, operacyjny oraz analityczny. Każdy z systemów wykorzystuje się w celu wykonywania określonych zadań. System interaktywny odpowiada za obsługę kanałów kontaktu klienta z organizacją, operacyjny – za gromadzenie i udostępnianie informacji o kliencie, natomiast analityczny – za analizę klientów i ich zachowań.

Skontaktuj się z nami

Chętnie porozmawiamy o Twoich wymaganiach

Kontakt

Czym jest CRM, jaki wybrać?

Już wyjaśniliśmy co oznacza skrót CRM, jaka jest jego definicja, w czym może pomóc zastosowanie profesjonalnego systemu do zarządzania relacjami z klientami. Oto główne argumenty, dlaczego warto wybrać Advisor247 CRM.

Czytaj więcej: Jaki CRM wybrać.

Mamy wieloletnie doświadczenie
Oferujemy profesjonalne wdrożenie
Wyjątkowa elastyczność konfiguracji
Sami stworzyliśmy i nadal rozwijamy nasz CRM
Jesteśmy otwarci na integrację z innymi systemami
Bezpieczny CRM online w hostingu lub działający na Twoim serwerze
Wyjątkowa ergonomia interfejsu
Działamy w środowisku międzynarodowym