Demo CRM

Wersja demonstracyjna naszego systemu CRM służy do zapoznania się ze sposobem pracy z aplikacją, ergonomicznym interfejsem użytkownika oraz pozwala na przetestowanie podstawowych scenariuszy. Istnieje też możliwość pobrania i sprawdzenia aplikacji mobilnej CRM. Ze względu na szeroki zakres możliwości dostosowania Advisor247 CRM do indywidualnych potrzeb Twojej organizacji możemy także zaproponować krótką rozmowę z naszym konsultantem oraz umówienie się na prezentację online lub spotkanie w siedzibie Twojej firmy.

Warto sprawdzić system wybierany zarówno przez duże, działające globalnie organizacje, ale i te operujące na lokalnych rynkach, tym bardziej że wypełnienie formularza nie niesie z sobą żadnych zobowiązań.

Wersja demonstracyjna

Wypełnij formularz i testuj nasz CRM przez 30 dni bez zobowiązań!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu dalszych kontaktów handlowych zgodnie z polityką prywatności.

Zaufali nam m.in.

Możesz też skontaktować się z nami dzwoniąc lub pisząc,
telefon: (+48) 58 620 51 90, e-mail: kontakt@advisor247.pl

Profesjonalny CRM, ergonomiczny interfejs użytkownika

System CRM zrzut ekranu

 

Zapewniamy możliwość dopasowania każdego elementu ekranu, takiego jak nazwy zakładek, przycisków, istnieje możliwość dodania nowych funkcji, pól czy też modyfikacji układu danych.

Do pracy z systemem wystarczy komputer z przeglądarką internetową (Windows lub Mac),
aplikacja mobilna działa na platformach Android oraz iOS.

Współpraca podczas wdrożenia przypominała pracę z zewnętrzną firmą konsultingową, zaowocowała uporządkowaniem procesów, stworzeniem właściwych procedur i schematów postępowania. – Juwena

Chcesz wiedzieć więcej?

Zanim podejmiesz decyzję o dostępie do wersji demo, możesz zapoznać się ze stroną produktu Advisor247 CRM.

System CRM

Wersja demonstracyjna CRM

Wersja demo nie jest systemem w pełni dopasowanym do potrzeb danej organizacji. Ma ona jedynie za zadanie prezentację sposobu działania konkretnej aplikacji. Dopiero konfiguracja systemu i odpowiednie szkolenie dają gwarancję, że Advisor247 CRM stanie się skutecznym narzędziem służącym do podnoszenia efektywności pracy.

W dzisiejszym świecie większość procesów jest już w pełni skomputeryzowana. Do zarządzania zasobami, organizacją pracy czy zarządzania relacjami z klientami wykorzystuje się obecnie programy komputerowe. Aby system CRM sprawdził się w codziennej pracy, ważna jest nie tylko jego ergonomia, ale również łatwość obsługi oraz intuicyjność. Zanim jednak zdecydujemy się na zakup oraz implementację produktu, warto skorzystać z możliwości darmowego przetestowania go. Do tego właśnie celu służy wersja demonstracyjna.

Udzielenie dostępu do wersji demonstracyjnej nie wiąże się z koniecznością podpisywania żadnej umowy ani nie jest obarczone ryzykiem poniesienia jakichkolwiek kosztów.