Wersja demonstracyjna

Wypełnij formularz i testuj nasz CRM przez 30 dni bez zobowiązań!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu dalszych kontaktów handlowych zgodnie z polityką prywatności.

Zaufali nam m.in.

Możesz też skontaktować się z nami dzwoniąc lub pisząc,
telefon: (+48) 58 620 51 90, e-mail: kontakt@advisor247.pl

Zapewniamy możliwość dopasowania każdego elementu ekranu, takiego jak nazwy zakładek, przycisków, istnieje możliwość dodania nowych funkcji, pól czy też modyfikacji układu danych.

Do pracy z systemem wystarczy komputer z przeglądarką internetową (Windows lub Mac),
aplikacja mobilna działa na platformach Android oraz iOS.

Współpraca podczas wdrożenia przypominała pracę z zewnętrzną firmą konsultingową, zaowocowała uporządkowaniem procesów, stworzeniem właściwych procedur i schematów postępowania. – Juwena

Demo CRM

Wersja demonstracyjna naszego systemu CRM służy do zapoznania się ze sposobem pracy z aplikacją, ergonomicznym interfejsem użytkownika oraz pozwala na przetestowanie podstawowych scenariuszy. Istnieje też możliwość pobrania i sprawdzenia aplikacji mobilnej CRM. Ze względu na szeroki zakres możliwości dostosowania Advisor247 CRM do indywidualnych potrzeb Twojej organizacji możemy także zaproponować krótką rozmowę z naszym konsultantem oraz umówienie się na prezentację online lub spotkanie w siedzibie Twojej firmy.

Warto sprawdzić system wybierany zarówno przez duże, działające globalnie organizacje, ale i te operujące na lokalnych rynkach, tym bardziej że wypełnienie formularza nie niesie z sobą żadnych zobowiązań.

Chcesz wiedzieć więcej?

Zanim podejmiesz decyzję o dostępie do wersji demo, możesz zapoznać się ze stroną produktu Advisor247 CRM.

System CRM

Wersja demonstracyjna CRM

Wersja demo nie jest systemem w pełni dopasowanym do potrzeb danej organizacji. Ma ona jedynie za zadanie prezentację sposobu działania konkretnej aplikacji. Dopiero konfiguracja systemu i odpowiednie szkolenie dają gwarancję, że Advisor247 CRM stanie się skutecznym narzędziem służącym do podnoszenia efektywności pracy.

W dzisiejszym świecie większość procesów jest już w pełni skomputeryzowana. Do zarządzania zasobami, organizacją pracy czy zarządzania relacjami z klientami wykorzystuje się obecnie programy komputerowe. Aby system CRM sprawdził się w codziennej pracy, ważna jest nie tylko jego ergonomia, ale również łatwość obsługi oraz intuicyjność. Zanim jednak zdecydujemy się na zakup oraz implementację produktu, warto skorzystać z możliwości darmowego przetestowania go. Do tego właśnie celu służy wersja demonstracyjna.

Udzielenie dostępu do wersji demonstracyjnej nie wiąże się z koniecznością podpisywania żadnej umowy ani nie jest obarczone ryzykiem poniesienia jakichkolwiek kosztów.