Wersja demonstracyjna

Wypełnij formularz i testuj nasz CRM przez 30 dni bez zobowiązań!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu dalszych kontaktów handlowych zgodnie z polityką prywatności.

Zaufali nam m.in.

Możesz też skontaktować się z nami dzwoniąc lub pisząc,
telefon: (+48) 58 620 51 90, e-mail: kontakt@advisor247.pl

Profesjonalny CRM, kompleksowe usługi wdrożeniowe

Advisor Systems demo

Współpraca podczas wdrożenia przypominała pracę z zewnętrzną firmą konsultingową, zaowocowała uporządkowaniem procesów, stworzeniem właściwych procedur i schematów postępowania. – Juwena

Przetestuj nasz system za darmo!

Wersja demo nie jest systemem w pełni dopasowanym do potrzeb danej organizacji. Ma ona jedynie za zadanie prezentację sposobu działania konkretnej aplikacji. Dopiero konfiguracja systemu i odpowiednie szkolenie dają gwarancję, że Advisor247 CRM stanie się skutecznym narzędziem służącym do podnoszenia efektywności pracy.

W dzisiejszym świecie większość procesów jest już w pełni skomputeryzowana. Do zarządzania zasobami, organizacją pracy czy zarządzania relacjami z klientami wykorzystuje się obecnie programy komputerowe. Aby system CRM sprawdził się w codziennej pracy, ważna jest nie tylko jego ergonomia, ale również łatwość obsługi oraz intuicyjność. Zanim jednak zdecydujemy się na zakup oraz implementację produktu, warto skorzystać z możliwości darmowego przetestowania go. Do tego właśnie celu służy wersja demonstracyjna.