Wygodne finansowanie systemu CRM

Do wyboru są dwa sposoby finansowania aplikacji. Subskrypcja jako wygodna forma miesięcznej opłaty z pełnym utrzymaniem systemu na naszych bezpiecznych serwerach lub zakup licencji wieczystych i instalacja we własnej infrastrukturze IT. Nie należy też zapomnieć o koszcie wdrożenia, czyli procesu który ma sprawić aby w pełni wykorzystać możliwości systemu CRM.

Poniżej przedstawiamy elementy składające się na pełen koszt systemu CRM.

Subskrypcja

Opłata miesięczna to korzystna i wygodna forma finansowania aplikacji. Zapewnia ona wszystko, co jest potrzebne do używania systemu. Kwota subskrypcji zależy bezpośrednio od liczby użytkowników. Dzięki temu koszt użycia jest przewidywalny. Jest to cena bez niespodzianek.

Kwota subskrypcji obejmuje:

  • licencję na użytkowanie
  • usługę bezpiecznego hostingu
  • nieograniczone wsparcie techniczne
  • dostęp do wszystkich aktualizacji
  • regularne kopie bezpieczeństwa

W rezultacie to co Państwo otrzymują, to: pełne, działające online, na bieżąco monitorowane rozwiązanie. Nie ma żadnych innych dodatkowych kosztów, zakupu sprzętu, aktualizacji systemów operacyjnych, baz danych, oprogramowania ani kosztów związanych z utrzymaniem i zarządzaniem systemem.

Zakup

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom niektórych naszych Klientów, umożliwiamy zakup systemu i instalację we własnej infrastrukturze IT. Opcja ta jest możliwa w przypadku wdrożeń dla co najmniej 10 użytkowników aplikacji.

Kwota zakupu obejmuje:

  • Wieczystą licencję na użytkowanie ChromeCRM
  • Bezpieczny hosting wraz z wykonywaniem kopii bezpieczeństwa przez okres 1 roku (opcjonalnie)
  • Nieograniczone wsparcie techniczne przez email i telefon przez okres 1 roku
  • Aktualizacje do nowych wersji ChromeCRM przez okres 1 roku

Istnieje możliwość rozpoczęcia użytkowania ChromeCRM w formie subskrypcji, aby docelowo dokonać zakupu i przenieść system do własnej infrastruktury IT.

Porozmawiajmy o kosztach związanych z CRM

Zapraszamy do kontaktu, chętnie porozmawiamy i wyjaśnimy z jakimi kosztami wiąże się użytkowanie systemu oraz jego wdrożenie.

Kontakt

Łączna cena

Na pełną cenę składa się koszt licencji (subskrypcja lub zakup) oraz koszt wdrożenia. Więcej informacji na temat wdrożenia można znaleźć na stronie Wdrożenie CRM. Chętnie omówimy podstawowe wymagania i przedstawimy ofertę na użytkowanie systemu i kalkulację prac wdrożeniowych, zapraszamy do kontaktu w tej sprawie.