System do obsługi kancelarii i działów prawnych
Advisor247 Legal to kompleksowe narzędzie do zarządzania kancelarią lub działem prawnym. Wszystkie funkcje w jednym systemie. Możliwość rozbudowy i indywidualnej konfiguracji.

 • Ponad 1000 wdrożeń w Europie
 • Wszystkie niezbędne funkcje w jednym narzędziu
 • Integracja z MS Outlook, Word i Excel
 • Bezpieczny dostęp przez przeglądarkę internetową lub aplikację mobilną
 • Gotowy system - błyskawiczne uruchomienie
 • Indywidualna konfiguracja dla wymagających

System do zarządzania kancelarią

Advisor247 Legal to kompleksowy program przeznaczony dla kancelarii prawnych, podatkowych, notarialnych oraz działów prawnych.
Umożliwia zarządzanie bazą klientów i przebiegiem prowadzonych spraw, rejestrowanie i rozliczanie czasu pracy i wydatków, automatyczne fakturowanie oraz zarządzanie dokumentacją.
Jedno przejrzyste narzędzie, tak wiele możliwości.

Prowadzisz jednoosobową praktykę lub kilkuosobową kancelarię?

Szukasz gotowego systemu który uruchomisz prawie natychmiast, a który pomoże Ci w realizacji Twoich codziennych zadań? Chcesz zyskać narzędzie działające online, odpowiednio zabezpieczone, od dużego, doświadczonego dostawcy, gdzie znajdziesz wszystkie informacje o klientach, prowadzonych sprawach, dokumentach, ale też zarejestrujesz czas pracy, wydatki, wystawisz faktury i dodasz spotkanie do kalendarza?
Advisor247 Legal jest gotowy do działania dla Ciebie. Umówmy się na krótką prezentację online – zapoznaj się z wersją demonstracyjną.

Reprezentujesz dużą kancelarię?

Działasz w środowisku międzynarodowym? Masz niestandardowe wymagania i szukasz systemu, który im sprosta? Twoje potrzeby są bardziej skomplikowane niż przewidują to możliwości mieszczące się w standardzie większości rozwiązań? Skorzystaj z naszej gotowej platformy. Mamy bogate doświadczenie we wdrażaniu systemów dla naszych Klientów i oferujemy pełen zakres usług-  od analizy wymagań, poprzez zaawansowaną konfigurację i integracje, aż do szkolenia użytkowników końcowych. Nasz zespół analityków chętnie pomoże we wdrożeniu Advisor247 Legal w Twojej organizacji. Zapraszamy do kontaktu. Spotkajmy się, porozmawiajmy.

System dla działu prawnego?

Reprezentujesz dużą organizację, której dział prawny potrzebuje narzędzia porządkującego codzienną pracę? W jednym miejscu przechowuj dokumentację związaną z prowadzonymi sprawami, przydzielaj zadania, weryfikuj postępy. Advisor247 Legal ma gotowe funkcje wspomagające działy prawne, a dodatkowo może też mówić językiem Twojej organizacji. Możesz łatwo dopasować go do specyfiki Twojej branży. Wypełnij formularz kontaktowy, porozmawiajmy o Twoich wymaganiach.

Przejrzysty, prosty w użyciu interfejs

Praca przez przeglądarkę internetową w komputerze lub aplikację mobilną w telefonie.

 

Advisor247 Legal

 

Wszystkie najpotrzebniejsze funkcjonalności w jednym miejscu

Doskonale rozumiemy, że prawnicy w natłoku codziennych zadań nie chcą – i nie mają czasu – aby korzystać z wielu rozproszonych narzędzi. Dlatego Adisor247 legal stawia na kompleksowość. Katalog Podmiotów i Spraw, integracja z MS Outlook oraz Word i Excel, ogromne możliwości zarządzania uprawnieniami, stawkami godzinowymi, usługami, sposobami rozliczeń, czy procesem zatwierdzania czasów pracy i wydatków, to dopiero początek. Dzięki tak wielu funkcjonalnościom, przy jednoczesnej prostocie obsługi, Advisor247 Legal sprawdzi się zarówno w małej kancelarii, jak i dużej organizacji.

Dostarczamy prawnikom gotowy, kompletny system. Umożliwiamy też przeprowadzenie indywidualnego wdrożenia i pełnego dostosowania aplikacji do potrzeb konkretnej kancelarii.

Więcej: Funkcje systemu dla kancelarii

Podmioty i Sprawy
Czasy pracy, wydatki, zaliczki, ryczałty
Organizacja pracy całej kancelarii
Obsługa dokumentów
Fakturowanie
Portal klienta
Aplikacja mobilna
Zarządzanie uprawnieniami użytkowników
Marketing i CRM
Raportowanie

Porozmawiajmy o skutecznym wdrożeniu systemu do zarządzania pracą Twojej kancelarii

Spotkanie, prezentacja online, szczegółowe informacje na temat naszej oferty lub wdrożenia? Zapraszamy do kontaktu.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu dalszych kontaktów handlowych zgodnie z polityką prywatności.

Możesz też skontaktować się z nami dzwoniąc lub pisząc,
telefon: (+48) 58 620 51 90, e-mail: kontakt@advisor247.pl

Wybrani Klienci

Bezpieczeństwo Twoich danych i ciągłość pracy Twojej organizacji to dla nas priorytet.

Bezpieczeństwo

Koszty

Subskrypcja

System dostępny jest w atrakcyjnej opłacie miesięcznej, zawierającej:

 • licencję na użytkowanie
 • bezpieczny hosting
 • wsparcie techniczne dla użytkowników
 • aktualizacje do najnowszych wersji
 • przechowywanie kopii bezpieczeństwa

Opłata miesięczna uzależniona jest od liczby użytkowników, zapraszamy do kontaktu w celu przedstawienia oferty.

Wdrożenie

Nie ma żadnego kosztu związanego z uruchomieniem systemu, jednak w zależności od wymagań, mogą być potrzebne usługi szkoleniowe lub związane z ustawieniem podstawowych parametrów aplikacji. Dla bardziej wymagających Klientów oferujemy kompleksowe usługi wdrożeniowe. Koszt prac uzależniony jest bezpośrednio od oczekiwań, zapraszamy do kontaktu w tej sprawie.

Chcesz otrzymać ofertę?

Podaj firmowy adres e-mail, prześlemy ją w ciągu 1 dnia roboczego.Ułatwiamy prawnikom realizację codziennych zadań dzięki unikalnym cechom naszego systemu

Advisor247 Legal zapewnia kancelariom wszystkie narzędzia niezbędne dla usprawnienia pracy. Dostarcza również zaawansowane możliwości analityczne w zakresie m.in. efektywności pracy, realnej wartości współpracy z klientem, aktualnych stanów rozliczeń oraz szacowania przyszłych przychodów i maksymalizacji rentowności.

System Advisor247 Legal wyróżnia otwartość na potrzeby konkretnej kancelarii. Nasi Klienci nie muszą dostosować się do możliwości systemu, jak ma to miejsce w przypadku konkurencyjnych rozwiązań. Wręcz przeciwnie, Advisor247 Legal dopasowuje się do unikalnych wymagań każdej kancelarii. Co ważne, indywidualizacja systemu jest w większości przypadków ekonomiczna, szybka i bezpieczna, a także nie wymaga przeprogramowywania.

Advisor247 Legal wyróżnia się na rynku także zaawansowaną funkcjonalnością CRM. Pozwala ona lepiej zrozumieć klientów Kancelarii, prowadzić sprawniejszą komunikację, a w efekcie – skuteczniej sprzedawać usługi prawne.

Krótkie wprowadzenie do Advisor247 Legal

Funkcje systemu dla kancelarii

Baza klientów, spraw i rejestracja czasów pracy to nie wszystko. Sprawdź pełną listę funkcji.

Funkcje

Advisor247 Legal dostosowany do RODO

System Advisor247 Legal jest dostosowany do krajowych i europejskich wymagań w zakresie ochrony danych osobowych, to jest obowiązującej Ustawy o ochronie danych osobowych, a także Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27.04.2016 oraz Dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/680 z dnia 27.04.2016 dotyczących ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych.
Advisor247 Legal posiada rozbudowany system uprawnień, pozwalający precyzyjnie określić, kto ma dostęp do jakich danych i funkcjonalności, a komunikacja odbywa się z wykorzystaniem bezpiecznego protokołu https (jak w bankowości elektronicznej). W modelu subskrypcyjnym zapewniamy hosting w profesjonalnym centrum spełniającym wymagania prawne i branżowe związane z hostowaniem danych dla kancelarii oraz dodatkowo spełniające warunki TIER III, ISO 9001 oraz 27001.