Advisor247 Legal
Sprzedajesz swoją wiedzę i doświadczenie? Wtedy wiesz że czas to pieniądz. Mamy rozwiązanie dedykowane dla profesjonalistów.

  • Ponad 1000 wdrożeń w Europie
  • Wszystkie funkcje w jednym narzędziu
  • Rejestracja czasów pracy i wydatków
  • Masowe fakturowanie wraz z załącznikami
  • Zarządzanie dokumentami
  • Baza klientów i prowadzonych spraw

System do zarządzania kancelarią

Advisor247 Legal to kompletny system do obsługi kancelarii (Case Management System). Jedno narzędzie, które umożlwia zarządzanie bazą klientów i przebiegiem prowadzonych spraw, rejestrowanie i rozliczanie czasów pracy i wydatków, automatyczne fakturowanie oraz zarządzanie dokumentacją.
Advisor247 Legal to program przeznaczony dla kancelarii prawnych, podatkowych, notarialnych, patentowych oraz działów prawnych, dla których kluczowe znaczenie ma podniesienie efektywnosci własnej pracy.

Krótkie wprowadzenie do Advisor247 Legal

Kluczowe funkcjonalności

Szczegółowa wiedza o klientach
Kartoteki spraw
Rejestracja czasów pracy, wydatków, zaliczek
Indywidualne stawki godzinowe
Obsługa i zarządzanie dokumentami
Rozliczanie i fakturowanie, także masowe
Zaawansowane zarządzanie uprawnieniami
Kalendarz, zadania, współdzielenie wiedzy
Integracje, w tym z MS Outlook, Word, Excel

Skontaktuj się z nami

Wersja demonstracyjna, szczegółowe informacje na temat naszej oferty lub wdrożenia? Zapraszamy do kontaktu.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu dalszych kontaktów handlowych.

Możesz też skontaktować się z nami dzwoniąc lub pisząc,
telefon: (+48) 58 620 51 90, e-mail: sales@chromecrm.com

System dla kancelarii

Nasz program dla kancelarii zapewnia narzędzia dla sprawnej pracy operacyjnej oraz zaawansowane możliwości analityczne dotyczące m.in. efektywności pracy, realnej wartości współpracy z klientem, aktualnych stanów rozliczeń oraz szacowanie przyszłych przychodów i maksymalizację rentowności.

System Advisor247 Legal wyróżnia elastyczność i wszechstronność w zakresie dostosowania do indywidualnych potrzeb i wymagań kancelarii oraz automatyzacji jej działań i procesów. Kancelaria nie musi dostosować się do możliwości systemu, jak to ma miejsce w przypadku konkurencyjnych rozwiązań. Wręcz przeciwnie, Advisor247 Legal precyzyjnie dostosowuje się do unikalnych potrzeb i wymagań każdej kancelarii. Ponieważ dostosowanie to nie wymaga programowania, zatem jest ekonomiczne i szybkie do wykonania, a także zapewnia wysoki poziom stabilności działania systemu oraz bezpieczeństwa całej inwestycji.

Inną, niespotykaną w konkurencyjnych rozwiązaniach cechą Advisor247 Legal jest zaawansowana funkcjonalność CRM, pozwalająca lepiej zrozumieć klientów Kancelarii, sprawniej komunikować się z nimi oraz skuteczniej sprzedawać usługi prawne.

Advisor247 Legal posiada rozbudowany system uprawnień, pozwalający precyzyjnie określić, kto ma dostęp do jakich danych i funkcjonalności, a komunikacja odbywa się z wykorzystaniem bezpiecznego protokołu https (jak w bankowości elektronicznej). W modelu subskrypcyjnym zapewniamy hosting w profesjonalnym centrum spełniającym wymagania prawne i branżowe związane z hostowaniem danych dla kancelarii oraz dodatkowo spełniające warunki TIER III, ISO 9001 oraz 27001.

Advisor247 Legal dostosowany do RODO

System Advisor247 Legal jest dostosowany do krajowych i europejskich wymagań w zakresie ochrony danych osobowych, to jest obowiązującej Ustawy o ochronie danych osobowych, a także Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27.04.2016 oraz Dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/680 z dnia 27.04.2016 dotyczących ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych.