Advisor247 Legal
Sprzedajesz swoją wiedzę i doświadczenie? Wtedy wiesz że czas to pieniądz. Mamy rozwiązanie dedykowane dla profesjonalistów.

  • Ponad 1000 wdrożeń w Europie
  • Wszystkie funkcje w jednym narzędziu
  • Rejestracja czasu pracy i fakturowanie
  • Zarządzanie dokumentami
  • Baza klientów i prowadzonych spraw

System do zarządzania kancelarią

Advisor247 Legal to nowoczesny i elastyczny program do obsługi kancelarii (Case Management System), który umożliwi Ci sprawnie zarządzanie przebiegiem prowadzonych spraw, rejestrowanie i rozliczanie czas pracy, fakturowanie klientów oraz sprawne komunikowanie się i budowanie relacji ze swoimi klientami.
Advisor247 Legal przeznaczony jest dla średnich i dużych kancelarii prawnych, podatkowych, notarialnych, patentowych oraz działów prawnych, dla których efektywność działań i procesów ma kluczowe znaczenie dla rozwoju.

Krótkie wprowadzenie do Advisor247 Legal

Kluczowe funkcjonalności

Advisor247 Legal to również profesjonalny system CRM (Advisor247 CRM), który pozwoli ci lepiej zrozumieć twoich klientów i skuteczniej sprzedawać swoje usługi.

Wiedza o klientach
Wiedza o sprawach
Rejestracja czasu pracy i wydatków
Kalendarz i obsługa zadań
Obsługa i zarządzanie dokumentami
Rozliczanie i fakturowanie
Zarządzanie uprawnieniami
Integracje, w tym z MS Office

Skontaktuj się z nami

Wersja demonstracyjna, szczegółowe informacje na temat naszej oferty lub wdrożenia? Zapraszamy do kontaktu.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu dalszych kontaktów handlowych.

Możesz też skontaktować się z nami dzwoniąc lub pisząc,
telefon: (+48) 58 620 51 90, e-mail: sales@chromecrm.com

System dla kancelarii

Nasz program dla kancelarii zapewnia narzędzia dla sprawnej pracy operacyjnej oraz zaawansowane możliwości analityczne dotyczące m.in. efektywności pracy, realnej wartości współpracy z klientem, aktualnych stanów rozliczeń oraz szacowanie przyszłych przychodów i maksymalizację rentowności.

System Advisor247 Legal wyróżnia elastyczność i wszechstronność w zakresie dostosowania do indywidualnych potrzeb i wymagań kancelarii oraz automatyzacji jej działań i procesów. Kancelaria nie musi dostosować się do możliwości systemu, jak to ma miejsce w przypadku konkurencyjnych rozwiązań. Wręcz przeciwnie, Advisor247 Legal precyzyjnie dostosowuje się do unikalnych potrzeb i wymagań każdej kancelarii. Ponieważ dostosowanie to nie wymaga programowania, zatem jest ekonomiczne i szybkie do wykonania, a także zapewnia wysoki poziom stabilności działania systemu oraz bezpieczeństwa całej inwestycji.

Inną, niespotykaną w konkurencyjnych rozwiązaniach cechą Advisor247 Legal jest zaawansowana funkcjonalność CRM, pozwalająca lepiej zrozumieć klientów Kancelarii, sprawniej komunikować się z nimi oraz skuteczniej sprzedawać usługi prawne.

Advisor247 Legal posiada rozbudowany system uprawnień, pozwalający precyzyjnie określić, kto ma dostęp do jakich danych i funkcjonalności, a komunikacja odbywa się z wykorzystaniem bezpiecznego protokołu https (jak w bankowości elektronicznej). W modelu subskrypcyjnym zapewniamy hosting w profesjonalnym centrum spełniającym wymagania prawne i branżowe związane z hostowaniem danych dla kancelarii oraz dodatkowo spełniające warunki TIER III, ISO 9001 oraz 27001.

Advisor247 Legal dostosowany do RODO

System Advisor247 Legal jest dostosowany do krajowych i europejskich wymagań w zakresie ochrony danych osobowych, to jest obowiązującej Ustawy o ochronie danych osobowych, a także Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27.04.2016 oraz Dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/680 z dnia 27.04.2016 dotyczących ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych.