Advisor247 Legal
Kompleksowe narzędzie do zarządzania kancelarią. Wszystkie funkcje w jednym systemie. Możliwość rozbudowy i indywidualnej konfiguracji.

 • Ponad 1000 wdrożeń w Europie
 • Wszystkie niezbędne funkcje w jednym narzędziu
 • Integracja z MS Outlook, Word i Excel
 • Bezpieczny dostęp przez przeglądarkę internetową lub aplikację mobilną
 • Gotowy system - błyskawiczne uruchomienie
 • Indywidualna konfiguracja dla wymagających

System do zarządzania kancelarią

Advisor247 Legal to kompletny system do obsługi kancelarii (Case Management System). Jedno narzędzie, które umożliwia zarządzanie bazą klientów i przebiegiem prowadzonych spraw, rejestrowanie i rozliczanie czasów pracy i wydatków, automatyczne fakturowanie oraz zarządzanie dokumentacją.
Advisor247 Legal to program przeznaczony dla kancelarii prawnych, podatkowych, notarialnych oraz działów prawnych, dla których kluczowe znaczenie ma podniesienie efektywnosci własnej pracy.

Prowadzisz jednoosobową praktykę lub kilkuosobową kancelarię?

Szukasz gotowego systemu który uruchomisz prawie natychmiast, a który pokryje wszystkie najważniejsze aspekty codziennej pracy? Chcesz zyskać narzędzie działające online, odpowiednio zabezpieczone, od dużego, doświadczonego dostawcy, gdzie znajdziesz wszystkie informacje o klientach, prowadzonych sprawach, dokumentach, ale też zarejestrujesz czas pracy, wydatki, wystawisz faktury i dodasz spotkanie do kalendarza?
Advisor247 Legal jest gotowy do działania, umówmy się na krótką prezentację online, zapoznaj się z wersją demonstracyjną.

Reprezentujesz dużą kancelarię?

Może działasz w środowisku międzynarodowym? Masz niestandardowe wymagania i oczekujesz że system je spełni? Twoje potrzeby są większe niż to co mieści się w standardzie większości rozwiązań? Skorzystaj z naszej gotowej platformy, mamy bogate doświadczenie we wdrażaniu systemów dla naszych Klientów, oferujemy pełen zakres usług od analizy wymagań, poprzez zaawansowaną konfigurację i integracje, aż do szkolenia użytkowników końcowych. Nasz zespół analityków chętnie pomoże we wdrożeniu Advisor247 Legal w Twojej organizacji. Zapraszamy do kontaktu, spotkajmy się, porozmawiajmy.

System dla działu prawnego?

Reprezentujesz dużą organizację gdzie dział prawny potrzebuje narzędzia które uporządkuje codzienną pracę? W jednym miejscu przechowuj dokumentację związaną z prowadzonymi sprawami, przydzielaj zadania, weryfikuj postępy. Advisor247 Legal oprócz tego że ma gotowe funkcje które wspomagają działy prawne, dodatkowo może też mówić językiem Twojej organizacji, może być łatwo dopasowany do specyfiki Twojej branży. Wypełnij formularz kontaktowy, porozmawiajmy o Twoich wymaganiach.

Przejrzysty, prosty w użyciu interfejs

Praca przez przeglądarkę internetową w komputerze lub aplikację mobilną w telefonie.

Advisor247 Legal

 

Porozmawiajmy o skutecznym wdrożeniu systemu do zarządzania pracą Twojej kancelarii

Spotkanie, prezentacja online, szczegółowe informacje na temat naszej oferty lub wdrożenia? Zapraszamy do kontaktu.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu dalszych kontaktów handlowych zgodnie z polityką prywatności.

Możesz też skontaktować się z nami dzwoniąc lub pisząc,
telefon: (+48) 58 620 51 90, e-mail: kontakt@advisor247.pl

Funkcje systemu dla kancelarii

System dla kancelarii powinien być głównym narzędziem jakim posługuje się prawnik w swojej codziennej pracy. Dlatego właśnie Advisor247 Legal to tak bogata funkcjonalność, począwszy od katalogu Podmiotów i Spraw a skończywszy na integracji z MS Outlook oraz Word i Excel. Ogromne możliwości zarządzania uprawnieniami, stawkami godzinowymi, usługami, sposobami rozliczeń czy też procesem zatwierdzania czasów pracy i wydatków sprawiają, że Advisor247 Legal sprawdzi się zarówno w małej kancelarii jak i dużej organizacji.

Oprócz tego że dostarczamy gotowy, kompletny system, umożliwiamy też przeprowadzenie indywidualnego wdrożenia i pełnego dostosowania aplikacji do potrzeb konkretnej kancelarii.

Więcej: Funkcje systemu dla kancelarii

Podmioty i Sprawy
Czasy pracy, wydatki, zaliczki, ryczałty
Organizacja pracy całej kancelarii
Obsługa dokumentów
Fakturowanie
Zarządzanie uprawnieniami użytkowników
Marketing i CRM
Raportowanie
Aplikacja mobilna

Wybrani Klienci

Bezpieczeństwo Twoich danych i ciągłość pracy Twojej organizacji to dla nas priorytet.

Bezpieczeństwo

Koszty

Subskrypcja

System dostępny jest w atrakcyjnej opłacie miesięcznej, zawierającej:

 • licencję na użytkowanie
 • bezpieczny hosting
 • wsparcie techniczne dla użytkowników
 • aktualizacje do najnowszych wersji
 • przechowywanie kopii bezpieczeństwa

Opłata miesięczna uzależniona jest od liczby użytkowników, zapraszamy do kontaktu w celu przedstawienia oferty.

Wdrożenie

Nie ma żadnego kosztu związanego z uruchomieniem systemu, jednak w zależności od wymagań, mogą być potrzebne usługi szkoleniowe lub związane z ustawieniem podstawowych parametrów aplikacji. Dla bardziej wymagających Klientów oferujemy kompleksowe usługi wdrożeniowe. Koszt prac uzależniony jest bezpośrednio od oczekiwań, zapraszamy do kontaktu w tej sprawie.

Chcesz otrzymać ofertę?

Podaj firmowy adres e-mail, prześlemy ją w ciągu 1 dnia roboczego.System dla kancelarii

Nasz program dla kancelarii zapewnia narzędzia dla sprawnej pracy operacyjnej oraz zaawansowane możliwości analityczne dotyczące m.in. efektywności pracy, realnej wartości współpracy z klientem, aktualnych stanów rozliczeń oraz szacowanie przyszłych przychodów i maksymalizację rentowności.

System Advisor247 Legal wyróżnia elastyczność i wszechstronność w zakresie dostosowania do indywidualnych potrzeb i wymagań kancelarii oraz automatyzacji jej działań i procesów. Kancelaria nie musi dostosować się do możliwości systemu, jak to ma miejsce w przypadku konkurencyjnych rozwiązań. Wręcz przeciwnie, Advisor247 Legal precyzyjnie dostosowuje się do unikalnych potrzeb i wymagań każdej kancelarii. Ponieważ dostosowanie to nie wymaga programowania, zatem jest ekonomiczne i szybkie do wykonania, a także zapewnia wysoki poziom stabilności działania systemu oraz bezpieczeństwa całej inwestycji.

Inną, niespotykaną w konkurencyjnych rozwiązaniach cechą Advisor247 Legal jest zaawansowana funkcjonalność CRM, pozwalająca lepiej zrozumieć klientów Kancelarii, sprawniej komunikować się z nimi oraz skuteczniej sprzedawać usługi prawne.

Krótkie wprowadzenie do Advisor247 Legal

Funkcje systemu dla kancelarii

Baza klientów, spraw i rejestracja czasów pracy to nie wszystko. Sprawdź pełną listę funkcji.

Funkcje

Advisor247 Legal dostosowany do RODO

System Advisor247 Legal jest dostosowany do krajowych i europejskich wymagań w zakresie ochrony danych osobowych, to jest obowiązującej Ustawy o ochronie danych osobowych, a także Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27.04.2016 oraz Dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/680 z dnia 27.04.2016 dotyczących ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych.
Advisor247 Legal posiada rozbudowany system uprawnień, pozwalający precyzyjnie określić, kto ma dostęp do jakich danych i funkcjonalności, a komunikacja odbywa się z wykorzystaniem bezpiecznego protokołu https (jak w bankowości elektronicznej). W modelu subskrypcyjnym zapewniamy hosting w profesjonalnym centrum spełniającym wymagania prawne i branżowe związane z hostowaniem danych dla kancelarii oraz dodatkowo spełniające warunki TIER III, ISO 9001 oraz 27001.